Oferta
informacje kontaktowe

ZREMB POLAND SP. Z O.O.
ul. Kościuszki 103/107
21-560 Międzyrzec Podlaski
tel. ( 83 ) 371 40 61;
fax ( 83 ) 371 21 37
sekretariat@zremb-poland.eu
zremb na allegro
znajdziesz nas na facebooku

ALU - FORM SYSTEM ŚREDNIOWYMIAROWY

 

Podstawowe parametry systemu ALU-Form:

  • rozmiary płyt:

- szerokość: 75; 50; 40; 30; 25 cm
- wysokość: 270; 150; 90 cm

  • łączenie elementów za pomocą zacisków klinowych oraz ściągów przelotowych
  • dopuszczalne parcie betonu 60 kN/m2
  • system przystosowany do montażu ręcznego lub żurawiem
  • możliwość formowania słupów kwadratowych i prostokątnych o dowolnych wymiarach
  • sklejka o grubości 15 mm


  Nowością naszej oferty handlowej jest deskowanie aluminiowe. Wprowadzenie tego deskowania, jest efektem badań rynku, oraz naszych prac racjonalizatorskich, mających na celu dostosowania konstrukcji i cech użytkowych do życzeń klientów.

Zaprojektowany przez nas specjalny profil aluminiowy zastosowany do ram płyt zapewnia dużą sztywność deskowania ALU-Form, co zabezpiecza konstrukcję ramy przed jej trwałymi odkształceniami.

Natomiast odpowiednio dobrany stop aluminium o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych pozwala uzyskać odpowiednią elastyczność ram deskowania, co ma istotny wpływ na powstałe naprężenia mechaniczne w czasie szalowania. System ALU-Form przeznaczony jest zarówno do montażu ręcznego jak i przy użyciu żurawia (za pomocą zaczepu transportowego możemy przenosić kilkanaście metrów kwadratowych zmontowanego deskowania, co ma istotny wpływ na skrócenie czasu pracy). Największa płyta zestawu nie przekracza ciężaru 55 kg, co ma istotny wpływ na pracę bez sprzętu ciężkiego lub w miejscach, w których nie może on być wykorzystywany. Wypełnienie ramy stanowi wodoodporna sklejka, foliowana obustronnie, mocowana do ram nitami zrywalnymi.

 

  Wysoka trwałość sklejki umożliwia wykorzystanie jej od 60 do 90 razy w zależności od warunków pracy. Nowością jest natomiast „okucie” w sklejce otworów pod ściągi przelotowe (ustalające grubość ściany) tuleją aluminiową. Dodatkową zaletą systemu ALU-Form jest współpraca z tradycyjnym stalowym deskowaniem średniowymiarowym MID-Form.

 

Nasi partnerzy

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.

ROZUMIEM, NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO OKNA.